Gelecek İçin Doğru Seçim

Gelecek yaşantımız seçimlerimize bağlıdır.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tarih 14 Mayıs 2023 Türkiye yine kaderini kendi elleriyle değiştirmek için seçim sandıklarının başında, kendi doğrularını belirleyen insanlarıyla birlikte…

Sizce doğru nedir ? Doğru ülkesinde bende varım diyerek özgürce gezen gençlerimizin” ben sevdiğim işi yaparsam ileride geçinebilir miyim?” düşüncesini kafasından silebilecek geçim derdinden çok eğitim hayatını düşündüren ve hayaller kurduran Cumhurbaşkanı seçebilmektir.

Son zamanlarda yaşadığımız zor durumlardan çıkardığımız derslerden de anlaşılacağı gibi eğitimin ne kadar önemsenmediğini ve bilgili insandan çok bilgiden mahrum kalarak ,mesleğini tam öğrenememiş mezun öğrenciler ile dolu.

Halk vaatlere kanmak istemiyor, artık icraat istiyor. Refah bir hayatta yaşamak istiyor.

Gelişmiş bir toplumun doğal afet yüzünden şehirleri yok olmamalı. Seçeceğimiz kişinin bizi her zorlukta çok iyi bir şekilde bu zorluğa hazırlaması ve koruması lazım. Bundan dolayı yaptığımız seçimin doğru olduğundan emin olmak istiyoruz. Seçim sonrası kandırılmış ve vaatlere boğulmuş boş bakışlar ile dolu insanlar olmak yerine doğru insanı seçtiğimizden emin olmak istiyoruz.

Gelecek İçin Doğru Seçim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Ajans Kozan ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!