Koruyucu aile ve Sevgi Evleri çocukları iftarda buluştu

Adana’da koruyucu aileler ve Sevgi Evleri’nde kalan çocuklar, Doğu Akdeniz İnşaat Müteahhit Birlikleri Federasyonu’nun (DAİMFED) düzenlediği geleneksel iftar yemeğinde buluştu. DAİMFED’in 15’inci geleneksel iftar yemeği, kentteki bir otelde ...

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Adana’da koruyucu aileler ve Sevgi Evleri’nde kalan çocuklar, Doğu Akdeniz İnşaat Müteahhit Birlikleri Federasyonu’nun (DAİMFED) düzenlediği geleneksel iftar yemeğinde buluştu.

DAİMFED’in 15’inci geleneksel iftar yemeği, kentteki bir otelde gerçekleştirildi. İftar sonrası animatörler, çocuklarla eğlenceli oyunlar oynadı. İftar programı, Hacivat ile Karagöz gösterisinin ardından son buldu.

İftar öncesi konuşan DAİMFED Başkanı Mustafa Karslıoğlu, “Bu tür sosyal ve manevi etkinliklerimizi artarak devam ettirmeyi hedefliyoruz. Özellikle bu akşamki çocuk konuklarımıza her zaman maddi ve manevi destekleri sürdüreceğiz. Temel ilke edindiğimiz sektörümüzün konuları dışında kalan kültürel, sosyal projelere de katkı koymayı hedef koyduk. DAİMFED olarak kentimize, ülkemize hizmeti şiar edinmeye çalışıyoruz. DAİMFED olarak sadece bir sivil toplum kuruluşu değil, hayırsever, yardımsever bir kurumuz” ifadelerini kullandı.

İftar programına Adana Vali Yardımcısı Adem Arslan, Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Elif Uzun, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Adana Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nevzat Özer’in yanı sıra oda ve borsa başkanları katıldı.

Koruyucu aile ve Sevgi Evleri çocukları iftarda buluştu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Ajans Kozan ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!