Adana’da öğretmenler depremde hayatını kaybeden vatandaşlar anısına yürüdü

Adana’da öğretmenler, depremde hayatını kaybeden vatandaşların anısına ‘saygı yürüyüşü’ yaptı. Kahramanmaraş merkezli depremde hayatını kaybeden vatandaşlar anısına etkinlik düzenlendi. İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Koçak ve İlçe Milli Eğitim Müdürü ...

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Adana’da öğretmenler, depremde hayatını kaybeden vatandaşların anısına ‘saygı yürüyüşü’ yaptı.

Kahramanmaraş merkezli depremde hayatını kaybeden vatandaşlar anısına etkinlik düzenlendi. İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Koçak ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çelik’in de katılımıyla gerçekleştirilen ‘saygı yürüyüşü’ şube müdürleri ve okul müdürlerinin katılımıyla gerçekleşti.

Yaşar Kemal Yürüyüş Parkuru’nda düzenlenen etkinlikte, depremde hayatını kaybeden vatandaşların anısına bir araya gelen kurum müdürleri, birlik ve beraberlik içinde yürüdü. Yürüyüşün ardından, Kılıçarslan Ortaokulu bahçesinde 2023-2024 eğitim öğretim yılı sene sonu toplantısı düzenlendi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çelik’in başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Yüreğir ilçesindeki okul ve kurum müdürleri katıldı. Toplantıda, geçmiş eğitim öğretim yılı değerlendirildi ve gelecek dönem için planlamalar yapıldı.

Aynı zamanda sene sonu toplantısı, eğitim camiasının birlik ve beraberliğini pekiştirerek motivasyon sağladı.

Adana’da öğretmenler depremde hayatını kaybeden vatandaşlar anısına yürüdü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Ajans Kozan ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!