AOSB 9. futbol turnuvası tamamlandı

Adana Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Bölge Müdürlüğü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl “Cumhuriyetimizin 100. Yılı” anısına gerçekleştirilen futbol turnuvasının 9’uncusu tamamlandı. Bölge sanayicileri ile çalışanlarının ...

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Adana Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Bölge Müdürlüğü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl “Cumhuriyetimizin 100. Yılı” anısına gerçekleştirilen futbol turnuvasının 9’uncusu tamamlandı.

Bölge sanayicileri ile çalışanlarının buluşmasını, kaynaşmasını ve motivasyonlarını sağlamak amacıyla düzenlenen turnuvanın finalini AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü de izleyerek, oyunculara destek oldu.Sporun özellikle futbolun birleştirici yönleri ön planda tutularak gerçekleştirilen turnuvanın final karşılamasına, sanayiciler ve çalışanlarının yanı sıra aileleri de katılarak oyunculara tribünlerden yaptıkları tezahüratlarla moral ve motivasyon sağladı.

Heyecan fırtınasında geçen turnuva sonunda, Omnia Nişasta birinci, Abdioğulları Plastik Ambalaj Sanayi ikinci, Kastamonu Entegre ise üçüncü oldu.

Kazanan takımlara kupa ve hediyeleri AOSB yönetimi, aileleri ve rakiplerinin alkışları arasında verildi.

AOSB 9. futbol turnuvası tamamlandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Ajans Kozan ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!