Kozan Belediyesi zabıta ekipleri, okul kantinleri ve fırınları denetledi

Adana’nın Kozan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, okullar açılmadan önce okul kantinleri ve fırınlarda denetim yaptı. Kozan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, öğrencilerin sağlığını korumak ve işletmelerin daha düzenli çalışmasını sağlamak ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Adana’nın Kozan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, okullar açılmadan önce okul kantinleri ve fırınlarda denetim yaptı.

Kozan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, öğrencilerin sağlığını korumak ve işletmelerin daha düzenli çalışmasını sağlamak amacıyla ilçe merkezinde bulunan ilk ve orta öğretim kurumlarının kantinlerini ve simit yapan fırınları denetledi.

Kozan Belediyesi Zabıta Müdürü Osman Taş, öğrencilerin eğitim ve öğretim gördükleri okullarda daha sağlıklı ve hijyenik şartlarda alışveriş yapması için okul kantinlerini sürekli denetlediklerini belirterek, “Okulların açılmasıyla arkadaşlarımızla birlikte mekanların daha sağlıklı hale getirilmesi için üstümüze düşen ne varsa yapıyoruz. Zabıta ekiplerimiz öğrencilerimizin gıda alıp tükettiği okul kantinlerini sürekli denetim altında tutuyor. Sade okullarımızda değil, ilçe merkezindeki fırınları öğrenci sağlığını doğrudan etkileyen tüm mekanlarda denetimimiz sürekli yapılmakta” dedi.

Kozan Belediyesi zabıta ekipleri, okul kantinleri ve fırınları denetledi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Ajans Kozan ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!