Şair, Yazar Yusuf Ziya Öter vefatının yıl dönümünde anılıyor

Şair-yazar Yusuf Ziya Öter’in, ölümünün 1. yılında “Düşüncenin Esrarı” ve Adanapost haber sitesindeki yazılarından oluşan “Zirvelerde Dolaşmak” adlı kitabı yayınlandı. Adanapost haber sitesinde 10 yıla yakın ekonomi editörü olarak emek veren şair ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şair-yazar Yusuf Ziya Öter’in, ölümünün 1. yılında “Düşüncenin Esrarı” ve Adanapost haber sitesindeki yazılarından oluşan “Zirvelerde Dolaşmak” adlı kitabı yayınlandı.

Adanapost haber sitesinde 10 yıla yakın ekonomi editörü olarak emek veren şair-yazar Yusuf Ziya Öter, vefatının 1. yıl dönümünde sevenleri tarafından dualarla anılıyor.

Adanapost Haber Sitesi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Yürekli, kaybettikleri yazarı andıklarını belirterek, “Yusuf Ziya Öter Bey, iyi bir kalem; dikkati canlı ve duyarlılığı yeryüzünü kuşatan bir yazar. İyi okumuş, ciddi bir birikimi var. Küresel ölçekte, İslam milletini takip etmektedir. ‘Zirvelerde Dolaşmak’ isimli kitabı, gençlik yıllarından başlayarak gazete ve dergilerde yayınlanan yazılarının derlenmesinden ve Adanapost’ta yayınlanan yazılarından oluşmuş bir seçkidir. Kitap haline gelecek pek çok çalışması bulunmaktadır” dedi.

Yürekli, Yusuf Ziya Öter’in vefat yıl dönümünde sevenleriyle, mezarının başında dualar ettiklerini söyledi.

Şair, Yazar Yusuf Ziya Öter vefatının yıl dönümünde anılıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Ajans Kozan ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!