DAİMFED, Vakıf Katılım ile protokol imzaladı

Doğu Akdeniz İnşaat Müteahhitleri Birlikleri Federasyonu (DAİMFED) ile Vakıf Katılım arasında ’gayrinakdi nitelikli’ protokol imzalandı. Katılım finans sektörünün referans kurumu olma vizyonuyla faaliyet gösteren Vakıf Katılım, KOBİ’lere destek ...

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doğu Akdeniz İnşaat Müteahhitleri Birlikleri Federasyonu (DAİMFED) ile Vakıf Katılım arasında ’gayrinakdi nitelikli’ protokol imzalandı.

Katılım finans sektörünün referans kurumu olma vizyonuyla faaliyet gösteren Vakıf Katılım, KOBİ’lere destek olmaya devam ediyor. Bu çerçevede Vakıf Katılım ile DAİMFED arasında imzalanan gayrinakdi nitelikli protokolle, federasyon üyeleri ihtiyaç duydukları finansmana kolayca ulaşabilecek. Ayrıca; teminat mektupları, indirimli kiralık kasa, dijital kanallardan ücretsiz EFT-havale, avantajlı üye iş yeri (POS) oranları, sigorta poliçelerinde rekabetçi prim bedelleri ve dış ticaret işlemlerinde avantajlı kar ve komisyon oranlarından faydalanılabilecek.

DAİMFED Genel Başkanı Mustafa Karslıoğlu, yaşanılan süreçte finansmana erişim ile avantajlı ürün ve hizmetlerden üyelerin daha fazla yararlanmasının en büyük temennileri olduğunu belirtti.

Karslıoğlu, “Vakıf Katılım ile imzaladığımız gayrinakdi nitelikli protokol ile üyelerimizin ihtiyaç duydukları finansman desteğine ulaşmaları mümkün olacak. Vakıf Katılım’ın sektörümüze ilgi ve desteklerini hissetmemizin çok önemli olduğunu belirtmek isterim. İmzaladığımız protokol, üyelerimize ve her iki kuruma hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

DAİMFED, Vakıf Katılım ile protokol imzaladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Ajans Kozan ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!