Başkan Akgedik öğrencileri yalnız bırakmadı

Adana’nın Aladağ ilçesine bağlı Aladağ İmamhatip Ortaokulu öğrencileri Mevlid Kandili Programı düzenledi. Kaliteli eğitim anlayışıyla Aladağ ilçesinde büyük bir eksikliği kapatan Aladağ İmamhatip Ortaokulu öğrencileri Mevlid Kandilini düzenledikleri ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Adana’nın Aladağ ilçesine bağlı Aladağ İmamhatip Ortaokulu öğrencileri Mevlid Kandili Programı düzenledi.

Kaliteli eğitim anlayışıyla Aladağ ilçesinde büyük bir eksikliği kapatan Aladağ İmamhatip Ortaokulu öğrencileri Mevlid Kandilini düzenledikleri programla kutladı. Aladağ Belediye Başkanı Mustafa Akgedik öğrencileri yalnız bırakmadı. Akgedik “Kandili vesilesiyle gençlerle bir araya geldik. Tabii gençlerle bu vesilelerle bir araya gelmek bizler açısından da önemli. Bu vesileyle sınıflarımızda, gençlerimizde tecrübe paylaşımında, gençlere yönelik hem dilek isteklerimiz hem de onların bizlerden olan dilek ve isteklerini alma, öğrenme şansımız oldu. Ben bu etkinliği düzenleyen okul idaremize, okul müdürümüze, milli eğitim müdürlüğümüze, katılan arkadaşlarımıza, emeği olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Öğrenciler, Hz. Muhammed’in hayatını, ailesini, güzel ahlakını, dünyayı şereflendirdiği gecenin önemini öğretmenleri ile birlikte düzenledikleri şiir ve tiyatro ile pekiştirdi.

Aladağ İmamhatip Ortaokulu program Aladağ Belediye Başkanı Mustafa Akgedik tarafından hazırlatılan kandil simidi ve hediyelerin dağıtılmasıyla son buldu.

Başkan Akgedik öğrencileri yalnız bırakmadı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Ajans Kozan ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!