Çukurova’da su oyun parkları açıldı

Adana Çukurova Belediyesi tarafından hazırlanan su oyun parkları hizmet vermeye başladı. Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Adana’da sıcak yaz aylarında çocukların serinlemesi için su oyun parkları projesini hayata geçirdiklerini belirterek ...

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Adana Çukurova Belediyesi tarafından hazırlanan su oyun parkları hizmet vermeye başladı.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Adana’da sıcak yaz aylarında çocukların serinlemesi için su oyun parkları projesini hayata geçirdiklerini belirterek, “Kısa zamanda su oyun parklarımızın sayısını 4’e çıkardık. Yazın tatile gitme imkanı bulamayan çocuklarımız bu parklarımızda hem eğleniyor hem de serinliyor. Haftanın 5 günü hizmet veriyoruz çünkü iki gün bakım yapmak zorundayız. Bu durum çocuklarımızın sağlığını düşünmemizden kaynaklanıyor” dedi.

Geçtiğimiz yıllarda saat 16.00’ya kadar açık olan parkların çocukların istediği üzerine 16.30’a kadar açık tutulduğunu belirten Başkan Çetin, “Açılış saatini de sabah 10.00’dan 09.00’a çektik. Çocuklarımızı su oyun parklarında eğlenirken mutlu görmek bizi de mutlu ediyor. Su oyun parklarına çocuklarımızın gösterdiği ilgi bize ne kadar doğru bir iş yaptığımızı gösteriyor” diye konuştu.

Özellikle tatile gitme imkanı bulamayan çocukların en büyük eğlencesi olan su oyun parklarının, bakım günü olan Pazartesi ve Cuma hariç haftanın 5 günü açık olacağı ifade edildi. Su oyun parkları sabah 09.00 ile akşam 16.30 saatleri arasında çocuklara hizmet vereceği belirtildi. Su oyun parkları Belediyeevleri Mahallesi Kurtuluş Parkı, Toros Mahallesi Ercan Çetin Doğal Parkı, Huzurevleri Mahallesi Akın Özdemir Çocuk Parkı ve Mahfesığmaz Mahallesi İnge Beyhan Amaçer Çocuk Parkında bulunduğu da kaydedildi.

Çukurova’da su oyun parkları açıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Ajans Kozan ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!