Yüreğir Belediyesi kreşleri yeni döneme hazırlanıyor

Çalışan annelerin en fazla ihtiyaç duyduğu kreş sorununa çözüm olan Yüreğir Belediyesi, 2 kreş ve gündüz bakımevi ile yeni dönemde de yüzlerce çocuğa kucak açacak. Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, ilçede kaliteli bir kreş eğitimi ...

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çalışan annelerin en fazla ihtiyaç duyduğu kreş sorununa çözüm olan Yüreğir Belediyesi, 2 kreş ve gündüz bakımevi ile yeni dönemde de yüzlerce çocuğa kucak açacak. Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, ilçede kaliteli bir kreş eğitimi verdiklerini belirterek “Çocuklarımızı bilimle, sanatla, sporla büyütüyoruz” dedi.

Okul öncesi eğitimin büyük önem kazandığı günümüzde bölgede önemli bir eksikliği gideren Yüreğir Belediyesi, bünyesinde bulundurduğu 2 kreş ve gündüz bakım evi ile özellikle çalışan ailelere büyük kolaylık sağlıyor. Yüreğir Belediyesi’nin Atakent ve PTT Evleri mahallelerinde hizmet veren kreşlerinde, yeni dönem hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Kreşler, hazırlıkların tamamlanmasıyla birlikte 2023-2024 Eğitim Öğretim Dönemi için kapılarını açacak.

Adana’da kaliteli kreş eğitiminin Yüreğir’de verildiğini ifade eden Kocaispir, “Çocuklarımızı bilimle, sanatla, sporla büyütüyoruz. Büyük bir beğeni ve takdir toplayan bu hizmetimiz ile kreşlerimiz her yıl yoğun ilgi görüyor. Böyle bir hizmeti vermekten mutlu ve gururluyum” diye konuştu.

Kreşlerde verilen eğitimin içeriğine de değinen Kocaispir, “Kreşlerimizde alanında uzman öğretmenlerimizle birlikte çocuklarımızın gelişim alanlarına yönelik etkinlikler düzenliyoruz. Çocuklarımızın tüm gelişim alanlarını takip ediyor, bireysel gelişimlerini daha iyi destekleyebilmek adına ailelerimizi bilgilendiriyoruz” dedi.

Yüreğir Belediyesi kreşleri yeni döneme hazırlanıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Ajans Kozan ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!