Polisler kan verdi

Adana Emniyet Müdürlüğünde görevli memur ve müdürler kan verdi. Adana Emniyet Müdürlüğü binasında müdür ve polis memurları kan verdi. Kan bağışına Adana Emniyet Müdürü Doğan İnci’de katıldı. İnci, kan bağışı yaptıktan sonra yaptığı açıklamada her yıl ...

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Adana Emniyet Müdürlüğünde görevli memur ve müdürler kan verdi.

Adana Emniyet Müdürlüğü binasında müdür ve polis memurları kan verdi. Kan bağışına Adana Emniyet Müdürü Doğan İnci’de katıldı. İnci, kan bağışı yaptıktan sonra yaptığı açıklamada her yıl olduğu gibi bu yıl da emniyet teşkilatının Türk Kızılay’ın yanında yer alarak kan bağışında bulunduğunu belirtti.

Kızılay’ın kan ihtiyacının olduğunu ifade eden İnci, Bizler de Adana Emniyet Müdürlüğü olarak kan bağışlarımızı gerçekleştireceğiz. Bu bağış sayesinde hem vücudumuzun hücrelerinin yenilendiğini biliyoruz, hem de insanı yaşatıyoruz. Yaşatmak, bir vatandaşlık ve insani görevimizdir. Bu da bizim asli görevlerimizden biri. Bugün de onu gerçekleştiriyoruz.” dedi.

Türk Kızılay Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Saygılı da kendilerine destek veren İnci’ye ve emniyet teşkilatına teşekkür ederek, “Kurumum ve şahsım adına müteşekkiriz. Emniyet personelimizin ayağına taş değmesin.” dedi.

Polisler kan verdi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Ajans Kozan ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!